Політика конфіденційності

Відповідальний за збор інформації

Відповідно до положень Загального закону про захист даних 679/2016, Органічного закону 15/1999 «Про захист особистих даних» (далі – «ЗОД») і Закону 34/2002 від 11 липня «Про обслугнвування в інформаційному суспільстві та службах електронної торгівлі», і відповідно до інших застосовних правил ми повідомляємо вам, що відповідальність за особисті дані оброблювані на нашому веб-сайті www.pnbe-studiodesign.com бере на себе:

Найменування компанії: ТОВ ПНБЕ ІМПОРТ І ЕКСПОРТ (далі називаємо Компанія),

Адреса: вулиця Соборності, 66 – Офіс 401, 36014 ПОЛТАВА (Полтавська область, Україна)

Реєстрація ТОВ: 416 02 618

Реєстрація в Торговому Реєстрі України.

Телефон: +380 68 614 18 73

Електронна пошта: pnbe.exportandimport@gmail.com

ОБ'ЄКТ

Метою цієї Політики конфіденційності є інформування вас про те, як ми обробляємо ваші Особисті дані. Якщо ви не згодні з умовами, що містяться в цій Політиці, і не приймаєте їх в процесі реєстрації ви не зможете продовжити використання і доступ до Сайту. Якщо у вас є які-небудь питання щодо змісту, ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті зазначеній в шапці

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Справжня Політика поширюється на всіх користувачів, які користуються послугами нашого веб-сайту, незалежно від місця і часу їх використання.

Дані, які ми запитуємо у наших користувачів

На веб-сайті ми можемо запитати основну інформацію через наші контактні форми, такі як ваше повне ім’я, адреса, телефон, залишивши місце для відправки нам вашого запиту, скарги або пропозиції у вигляді вільного тексту.

Ми також можемо обробляти дані, отримані за допомогою файлів cookie, з якими ви можете ознайомитися більш детально в нашій Політиці використання файлів cookie. Пам’ятайте, що запитувана нами інформація необхідна для досягнення цілей описаних нижче. Якщо ви її нам не надасте ми не зможемо вам відповісти або зв’язатися з вами для вирішення вашого запиту.

МЕТА

Цілі, для яких ми автоматично запитуємо або збираємо інформацію:

– Правильно управляти сайтом.

– Полегшити навігацію і направляти вас відповідно до ваших уподобань.

– Забезпечити безпеку наших користувачів.

– Співпрацювати з владою, силами безпеки, а також з судовими системами кожної країни, які можуть законним чином запитувати інформацію і співробітництво для запобігання шахрайства, відмивання грошей і будь-яких інших дій злочинного характеру.

– Виконувати маркетингові акції, відправляти вам рекламні повідомлення, повідомляти вас про події, пропозиції і заходи, які можуть вас зацікавити.

– служити в якості правової основи, яка узаконює такий режим, згода зацікавленої сторони шляхом надання форми, яка може бути відкликана в будь-який час.

ЯК ДОВГО МИ БУДЕМО ЗБЕРІГАТИ ВАШІ ОСОБИСТІ ДАНІ?

Персональні дані будуть зберігатися до тих пір, поки ви будете пов’язані з нами.Після того, як ви розірвете зв’язок, персональні дані, що оброблялися з певною метою будуть зберігатися протягом встановлених законом строків, включаючи період, протягом якого суддя або суд може зажадати їх відповідно до закону про позовну давність.

Оброблені дані будуть зберігатися до тих пір, поки не закінчаться вищезгадані юридичні терміни, якщо є юридичне зобов’язання з обслуговування або, якщо немає жодних юридичних термінів щодо зберігання поки зацікавлена сторона не запросить їх видалення або не скасує надану згоду.

Ми будемо зберігати всю інформацію та повідомлення, пов’язані з вашою покупкою або наданням наших послуг, в той час поки діють гарантії продуктів або послуг, щоб  у випадку потреби задовольнити ваші можливі запити.

СУБКОНТРАКТИНГ

Користувач прямо уповноважує Компанію укладати договір на обслуговування повністю або частково з третіми особами, чиє втручання він вважає за доцільне для хорошого розвитку послуг. В цьому випадку Компанія зобов’язується підписати контракт з субпідрядною третьою стороною в якому передбачені зобов’язання, які вона повинна виконувати щодо захисту персональних даних, зокрема вона повинна буде виконувати ті ж зобов’язання щодо даних, що й дана Компанія для своїх користувачів, а також гарантоване застосування відповідних технічних і організаційних заходів, щоб режим відповідав застосованим правилам. 

Компанія буде старанно відбирати постачальників за допомогою застосування механізмів перевірки відповідності нормативним вимогам з метою мінімізації будь-якого ризику, який може вплинути на безпеку інформації, до якої може отримати доступ третя сторона.

Якщо нам буде потрібен партнер, який надасть вам будь-які з наших послуг, ми забезпечимо це відповідно до даної політики конфіденційності, якщо вони повинні будуть мати доступ до ваших даних.

ПРАВА КОРИСТУВАЧІВ

ЗОД включає ряд основних прав на користь людей, чиї дані обробляються. У цьому розділі ми пропонуємо вам інформацію про те, які ви маєте права, які допомагають вам як користувачу щодо ваших особистих даних.

Всі права зазначені нижче ви можете вивчити відправивши запит на електронну адресу, як зазначено в розділі 1, супроводжуючи копію документа, що посвідчує особу. Зверніть увагу, що ми можемо запитати додаткову інформацію для підтвердження вашої особистості, перш ніж приступити до вашого запиту.

Право доступу

Право доступу дозволяє Користувачеві дізнаватися і отримувати безкоштовну інформацію про свої персональні дані, що підлягають обробці. Ви можете попросити нас вказати інформацію, яку ми зберігаємо про вас відправивши нам електронного листа.

Право на виправлення

Це право відрізняється тим, що дозволяє виправляти помилки, змінювати неточні або неповні дані і гарантує достовірність оброблюваної інформації. Ви повинні повідомити нам про будь-які зміни в ваших даних, і ви будете нести відповідальність за оновлення вашої інформації.

Право на обмеження

Право на обмеження обігу дозволяє користувачеві запитувати і отримувати обмеження в обробці ваших персональних даних при збігу,  неточності даних, неправомірність, претензій або після здійснення права на заперечення.

Право скасування / видалення / забудькуватості

Право на видалення дозволяє видаляти дані, які виявляються недоречними або не зазначені законом чи потреби блокування включаючи ЗОД.

Право опозиції

Право опозиції – це право користувачі не здійснювати обробку своїх персональних даних або припиняти її для певних цілей. Ви можете виступити проти обробки ваших даних із зазначенням конкретних причин об’єкта протидії.

Закон про мобільність

Право на переносимість дозволить вам запросити копію в структурованому, широко використовуваному форматі і механічно зчитувати ваші особисті дані.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

При обробці вашої особистої інформації ми застосовуємо належні заходи безпеки відповідно до типу даних і розвитку технологый, нашими фізичними і юридичними засобами.

Наша мета – запобігти несанкціонованому доступу третіх осіб, крадіжці, втраті або розголошенню вашої інформації. Однак Інтернет не є повністю безпечним середовищем, тому навіть якщо ми приймемо всі можливі заходи безпеки ризик впливу на інформацію ніколи не зникне повністю.

З цієї причини ми просимо вас повідомити, якщо ви виявите будь-який інцидент або у вас є ознаки того, що ваша інформація може бути в небезпеці. Зв’яжіться з нами, щоб ми могли розслідувати цей факт і запропонувати рішення.

ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Компанія може в майбутньому змінити цю Політику конфіденційності. У разі внесення змін, крім публікації оновленої версії, ми повідомимо вам про цю модифікації за допомогою вікна в Інтернеті. Ви повинні прочитати ці зміни, перш ніж продовжувати використовувати сайт.

ПРЕТЕНЗІЇ

Бажаючі можуть подати скарги, пов’язані із захистом даних, в Українську агенцію з захисту даних. Ви можете отримати доступ до детальної інформації про це через відповідний орган контролю і керувати своєю претензією в Інтернеті.